قوانین و مقررات

تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است

محصولات ارایه شده در وب سایت، به صورت مستقیم از اپراتور رسمی و قانونی تلفن همراه خریداری و عرضه می شود. سیاست قیمت گذاری توسط اپراتور به صورت مصوب تعیین شده است.

برگشت وجه و انصراف از خرید:

با توجه به اینکه محصولات موجود در فروشگاه به صورت پین کد ، یا شارژ مستقیم و یا خدمات پرداخت قبض و خرید گیفت کارت و آنتی ویروس می باشد لذا بعد از دریافت محصول به هیچ عنوان امکان برگشت وجه و انصراف از خرید وجود ندارد.

مدت زمان اعتبار قیمت محصولات:

قیمت کلیه محصولات به روز بوده و شما در هنگام خرید می توانید قیمت هر محصول را مشاهده نمایید.

برگرداندن وجه در صورت عدم خرید موفق:

چنانچه شما مشتری عزیز در هنگام خرید محصول به هر دلیل با مشکل مواجه شدید و بعد از کسر مبلغ از حساب بانکی شما پین کد به شما تحویل داده نشد و بعد از گذشت مدت زمان 72 ساعت وجه به حساب بانکی شما برگشت داده نشد می توانید از طریق پشتیبانی سایت مشکل خود را مطرح نموده تا به آن رسیدگی شود.

ردیابی محصول:

بعد از پرداخت وجه، برای ردیابی سفارشات خود می توانید شماره سریال موجود را در اختیار بخش پشتیبانی قرار داده و کلیه روند ردیابی را از طریق پشتیبانی سایت پیگیری نمایید.

البته این در مواقعی می باشد که شما نتوانسته باشید سفارشاتتان رارویت کنید و یا به هر دلیل از طریق ارسال پیامک و یا ارسال ایمیل به دستتان نرسیده باشد، لطفا دقت فرمایید که کد شارژ به تلفن همراه و یا آدرس ایمیلی که شما وارد می کنید ارسال می گردد، لذا در صحیح وارد کردن آن دقت لازم را مبذول دارید، بدیهی است در صورت اشتباه وارد کردن آن ها عواقب ناشی از آن بر عهده شخص خریدار می باشد، برای سوالات بیشتر می توانید با بخش پشتیبانی ما در تماس باشید. پشتیبانی سایت هر لحظه در کنار شما و پاسخگوی سوالات و مشکلات شما و همچنین پذیرای نظرات و پیشنهادات شما می باشد.

امکاناتی که در این سایت وجود دارد (مانند پرداخت آفلاین، استعلام ها و ...) با همکاری ادارات، سازمان ها و بانک ها فراهم شده است، چنانچه این سازمان ها خدمات خود را متوقف نمایند یا به هر دلیلی امکان ادامه همکاری وجود نداشته باشد، آن خدمت از سایت حذف خواهد شد و مسئولیتی در این رابطه برعهده نهاوند 24 نمی باشد.

تلفن پشتیبانی: 09182227738 - 08133221883

پشتیبانی تلفنی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 17 پاسخگوی شماست.

آدرس ما: نهاوند میدان شریعتی روبروی دبیرستان فرزانگان دفتر خدمات گروس

آدس ایمیل: info@nahavand24.ir